TRHÁK MUZIKÁL (ZRUŠENO)

ZRUŠENO – HLEDÁME NÁHRADNÍ TERMÍN


sobota 24. října / 19 hodin / divadelní sál / mimo předplatné

Zdeněk Svěrák-Ladislav Smoljak-Vítězslav Hádl-Radek Balaš: TRHÁK MUZIKÁL

Po dvou úspěšných sezónách v pražském Divadle Broadway a 70 reprízách, které navštívilo více jak 50 000 diváků, přichází legendární hudební komedie TRHÁK MUZIKÁL ve verzi regionální tour po celé ČR.

TRHÁK MUZIKÁL vznikl podle stejnojmenného filmu scénáristů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka a režiséra Zdeňka Podskalského. Na divadelní scénu jej adaptoval osvědčený scénárista a režisér Radek Balaš, který zachoval nespočet známých dialogů a hlášek, samozřejmě je doplnil o originální hity z filmu a se supervizí Zdeňka Svěráka i vyšperkoval dějovou linku celého příběhu.

Náš TRHÁK bude bavit celou vaši rodinu, užijte si dvouhodinové představení, neobvykle velkou výpravu a v neposlední řadě i exkluzivní hvězdné obsazení!

TRHÁK MUZIKÁL – nech brouka žít!

Podrobné informace na webu: www.trhakmusical.cz
Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru.

Zkrátka “trhák”.
V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejraději vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou partu herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit?

O tom se můžete přesvědčit v nové svižné muzikálové komedii TRHÁK MUZIKÁL, která – krom nekonečného množství situačních gagů, špílců a slovních hříček – přivádí na scénu také všechny původní filmové písně, včetně té nejznámější “Nech brouka žít”. Dvojice autorů, dnes již klasiků české komedie, Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak jsou bezpečnou zárukou inteligentního humoru a mistrně vypointovaných situací. A zkušený scénárista a režisér Radek Balaš z výše uvedených kvalit míchá pestrobarevný koktejl.

Na našem Trháku se potrháte smíchy!

Hrají:

Hrabě Lenský: Martin Dejdar

Režisér Kohoutek: Oldřich Navrátil

Scénárista Jíša: Václav Kopta

Učitelka Veverková: Alžbeta Stanková

Hajný Kalina: Bořek Slezáček

Listonoška Ticháčková: Dana Morávková / Sandra Pogodová

Producent Šus: Igor Bareš / Tomáš Racek

Agronom Ticháček: Peter Pecha / Robert Urban

Neúspěšný herec Líbal: Josef Carda / Michal Kavalčík

Číšnice Zdena: Tereza Nekudová / Andrea Holá

Inspicient Láďa: Lukáš Pečenka

490, 590, 650 Kč