Divadlo Járy Cimrmana 8. 4. 2020

Vážení diváci,

za zdmi prázdného a ztichlého divadla se každý den „žhaví dráty“ – telefonujeme, emailujeme a hledáme řešení nastalé situace. 

Primárně jednáme o náhradních termínech představení, které směřujeme na podzimní část sezóny. 

Bohužel, už teď víme, že budeme vracet vstupné za představení Divadla Járy Cimrmana Vyšetřování ztráty třídní knihy, které mělo proběhnout ve středu 8. dubna 2020.

Hotovost za vstupenky, zakoupené v pokladně divadla, budeme vracet divákům, jakmile budeme moci znovu otevřít pokladnu. Částka za vstupenky, zakoupené online, bude řešena v systému Ticketportalu dle jejich obchodních podmínek.     

O termínu Vás budeme informovat všemi dostupnými cestami, s dostatečným předstihem. Prosíme sledujete naše webové stránky, případně si objednejte posílání newsletterů. 

Záznamy všech představení Divadla Járy Cimrmana, tedy i Vyšetřování ztráty třídní knihy, jsou dostupné na kanálu Jára Cimrman na YouTube.

Obrazovka nebo monitor určitě nenahradí divadelní zážitek a osobní setkání s herci, ale moudrého
a laskavého humoru není nikdy dost. Vypněme na chvíli zprávy a pojďme se „společně“ pobavit právě 8. dubna v 19 hodin. A těšíme se, že Divadlo Járy Cimrmana do Prostějova přece jen někdy zavítá.