divadelní sál

Představení na tomto místě konání

září

2021út07září19:00KAFE U OSMANYHO (NÁHRADNÍ TERMÍN)pořádá agentura TakJinak19:00 Typ představení:pronájem

2021čt09září19:00NAPROSTÍ CIZINCI (NÁHRADNÍ TERMÍN)Paolo Genovese19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina B

2021so11září19:00BENÁTKY POD SNĚHEM (NÁHRADNÍ TERMÍN)Gilles Dyrek19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina 5P

2021ne12záříCelý denProstějovské hodové slavnosti 2021(Celý den: neděle) Typ představení:Mimo předplatné

2021ne12září13:00KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA NÁRODNÍHO DOMUPROSTĚJOVSKÉ HODOVÉ SLAVNOSTI13:00 Typ představení:Mimo předplatné

2021ne12září15:00KOMENTOVANÁ PROHLÍDKA NÁRODNÍHO DOMUPROSTĚJOVSKÉ HODOVÉ SLAVNOSTI15:00 Typ představení:Mimo předplatné

2021po13září19:00ŠPINAVÝ OBCHOD (NÁHRADNÍ TERMÍN)Robin Hawdon19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina 5N

2021st15září19:00SATURNIN (NÁHRADNÍ TERMÍN) (VYPRODÁNO)Z. Jirotka, M. Vačkář, O. Havelka19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina 5P

202117září19:00TŘETÍ PRST NA LEVÉ RUCE (NÁHRADNÍ TERMÍN)Dermot Canavan19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina A

2021po20září19:00IVO KAHÁNEK - klavír (NÁHRADNÍ TERMÍN)19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

202124září19:00HELENA - VZHŮRU K VÝŠKÁMPOŘÁDÁ: agenturamm.cz19:00 Typ představení:pronájem

2021ne26září18:00PAT A MAT V TANEČNÍM OBORUPořádá: ZUŠ V. Ambrose Prostějov18:00 Typ představení:pronájem

2021st29září19:00NEJEN ŠANSON V GALA (NÁHRADNÍ TERMÍN)19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

říjen

2021so02říjen9:00so15:00HURÁ DOVNITŘ aneb obnovená chlouba Jana Kotěry9:00 - 15:00

2021po04říjen19:00ŽEBRÁCKÁ OPERA (NÁHRADNÍ TERMÍN)Václav Havel19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina A

2021út05říjen10:00AMADEUSPeter Shaffer10:00 Typ představení:Pro školy,SŠ a 2. st. ZŠ

2021út05říjen19:00AMADEUS (NÁHRADNÍ TERMÍN)Peter Shaffer19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina B

202108říjen19:00HOUSLEDan McCormick19:00 Typ představení:APLAUS

202115říjen19:00SLUHA DVOU PÁNŮCarlo Goldoni19:00 Typ představení:APLAUS

2021po18říjen18:00Zpíváme pro „Dítě v srdci“pořádá: Nota Bene Prostějov18:00 Typ představení:pronájem

2021čt21říjen19:00čt20:30NA PLNÉ COOLE – Zdeněk Izer (NÁHRADNÍ TERMÍN)pořádá AGENTURA AURA-PONT, s.r.o.19:00 - 20:30 Typ představení:pronájem

202122říjen19:00MRZÁK INISHMAANSKÝ (NÁHRADNÍ TERMÍN)Martin McDonagh19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5P

2021so23říjen19:00SLAVNÉ MELODIE Z ČESKOSLOVENSKÝCH FILMŮSLAVNOSTNÍ KONCERT KE DNI VZNIKU SAMOSTATNÉHO ČESKOSLOVENSKÉHO STÁTU19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2021ne24říjen15:00POHÁDKY O MAŠINKÁCH (NÁHRADNÍ TERMÍN)Pavel Nauman15:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2021út26říjen19:00JAREK NOHAVICA - KONCERT19:00 Typ představení:Mimo předplatné

2021st27říjen19:00JAREK NOHAVICA - KONCERT19:00 Typ představení:Mimo předplatné

listopad

2021po01listopad19:00REBELKY (NÁHRADNÍ TERMÍN)Pierre Palmade, Christophe Duthuron19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina B

2021út02listopad19:00BEZRUKÝ FRANTÍK (NÁHRADNÍ TERMÍN)Tomáš Dianiška, Igor Orozovič19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina A

2021st03listopad19:00HORSKÁ DRÁHA (NÁHRADNÍ TERMÍN)Eric Assous19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5N

2021st10listopad19:00KOLAPS (NÁHRADNÍ TERMÍN)Petr Horníček, Tomsa Legierski, Matyáš Ramba19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5N

2021čt11listopad19:00ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE (NÁHRADNÍ TERMÍN)Tom Stoppard – Marc Norman – Lee Hall:19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina A

2021so13listopad17:00BÉVÁVALOPOŘÁDÁ: Hanácký soubor písní a tanců Klas17:00 Typ představení:pronájem

2021po15listopad19:00SMÍM PROSIT?... (NÁHRADNÍ TERMÍN)Gérard Bitton, Michel Munz19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina A

202119listopad19:00LADY OSKAR (NÁHRADNÍ TERMÍN)Claude Magnier, Mélanie Guillaume, Jean Franco19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina B

2021so20listopad17:00LETEM SOKOLÍMVojtěch Fatka, Petr Jarčevský, Michal Chovanec, Ondřej Klíč:17:00 Typ představení:Mimo předplatné

2021po22listopad19:00ŽÍTKOVSKÉ BOHYNĚ (NÁHRADNÍ TERMÍN)Kateřina Tučková, Michal Lang19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5P

prosinec

2021čt02prosinec19:00CARMEN Y CARMEN (NÁHRADNÍ TERMÍN)Jan Jiráň, Miroslav Kořínek19:00 Typ představení:Mimo předplatné

2021ne05prosinec15:00VYŠLA HVĚZDA NAD BETLÉMEM (NÁHRADNÍ TERMÍN)Pavel Vašíček15:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

202117prosinec19:00LÉTAJÍCÍ RABÍN 20 LETVýroční koncert prostějovské klezmerové kapely19:00 Typ představení:Mimo předplatné

leden

2022st12leden19:00KYTICE (NÁHRADNÍ TERMÍN)19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina 5P