divadelní sál

Představení na tomto místě konání

leden

202207leden14:1614:16TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEASue Townsendová:14:16 - 14:16 Typ představení:Pro školy,SŠ a 2. st. ZŠ

2022st12leden19:00KYTICE (NÁHRADNÍ TERMÍN)19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina 5P

2022po31leden19:00KAROLÍNA ŽMOLÍKOVÁ & LUBOMÍR BRABEC19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

únor

2022čt03únor19:00LIJAVECCimrman, Smoljak, Svěrák:19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:skupina T

2022st09únor19:00VYPRODÁNO | SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO (NÁHRADNÍ TERMÍN)Arthur Miller19:00 Typ představení:APLAUS

2022čt10únor19:00PÁNSKÝ KLUB (NÁHRADNÍ TERMÍN)Matěj Balcar19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5N

202211únor19:00TRHÁK MUZIKÁL - nech brouka žít! (NÁHRADNÍ TERMÍN)Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak, Vítězslav Hádl, Radek Balaš19:00 Typ představení:Mimo předplatné

2022ne13únor15:00LICHOŽROUTI (NÁHRADNÍ TERMÍN)Pavel Šrut, Vendula Borůvková15:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022po14únor9:00po10:00PAT A MATTereza Volánková, Martin Dědoch:9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

2022po14únor11:00po12:00PAT A MATTereza Volánková, Martin Dědoch:11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

2022út15únor9:00út10:00PAT A MATTereza Volánková, Martin Dědoch:9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

2022ne20únor19:00HORSKÁ DRÁHA (NÁHRADNÍ TERMÍN)Eric Assous19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5N

2022po21únor8:30po11:00PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEMDale Wasserman:8:30 - 11:00 Typ představení:Pro školy,SŠ a 2. st. ZŠ

2022po21únor11:30po14:00PŘELET NAD KUKAČČÍM HNÍZDEMDale Wasserman:11:30 - 14:00 Typ představení:Pro školy,SŠ a 2. st. ZŠ

2022st23únor19:00MISTŘI KOMORNÍ HUDBYHaydn / Mendelssohn / Dvořák19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2022čt24únor19:00JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU (NÁHRADNÍ TERMÍN)Patrick Ryan, Milan Schejbal, Hynek Bouček19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina B

březen

2022út15březen19:00NEJLEPŠÍ SLOVENSKÝ HOUSLISTA JURAJ ČIŽMAROVIČ HRAJE S KOMORNÍM ORCHESTREM MFO19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2022čt17březen11:00čt12:15TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEASue Townsendová:11:00 - 12:15 Typ představení:Pro školy,SŠ a 2. st. ZŠ

202218březen9:0010:15TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEASue Townsendová:9:00 - 10:15 Typ představení:Pro školy,SŠ a 2. st. ZŠ

202218březen11:0012:15TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEASue Townsendová:11:00 - 12:15 Typ představení:Pro školy,SŠ a 2. st. ZŠ

2022st23březen9:00st10:00POHÁDKA DO DLANĚIva Peřinová:9:00 - 10:00 Typ představení:MŠ a 1. - 2. r. ZŠ,Pro školy

2022st23březen11:00st12:00POHÁDKA DO DLANĚIva Peřinová:11:00 - 12:00 Typ představení:MŠ a 1. - 2. r. ZŠ,Pro školy

2022čt31březen19:00PRODANÁ NEVĚSTABedřich Smetana, Karel Sabina:19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:skupina T

duben

2022út05duben19:00Kryštof JenomPísničkyTour 2022pořádá: ZL Productions s.r.o.19:00 Typ představení:pronájem

2022čt14duben19:00OSM ŽEN (NÁHRADNÍ TERMÍN)Robert Thomas19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5P

květen

2022po02květen19:00LADY OSKAR | (NÁHRADNÍ TERMÍN)Claude Magnier, Mélanie Guillaume, Jean Franco19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina B

2022čt05květen9:00čt10:05PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELENa motivy Boženy Němcové:9:00 - 10:05 Typ představení:MŠ a 1. - 2. r. ZŠ,Pro školy

2022čt05květen11:00čt12:05PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELENa motivy Boženy Němcové:11:00 - 12:05 Typ představení:MŠ a 1. - 2. r. ZŠ,Pro školy

202206květen9:0010:05PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELENa motivy Boženy Němcové:9:00 - 10:05 Typ představení:MŠ a 1. - 2. r. ZŠ,Pro školy

202206květen11:0012:05PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELENa motivy Boženy Němcové:11:00 - 12:05 Typ představení:MŠ a 1. - 2. r. ZŠ,Pro školy

2022so07květen15:00so16:05PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELE (NÁHRADNÍ TERMÍN)Na motivy Boženy Němcové:15:00 - 16:05 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022po09květen19:00HANA19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:skupina T

2022st11květen19:00KDYŽ SE ZHASNE (NÁHRADNÍ TERMÍN)Roman Vencl, Michaela Doleželová19:00 Typ představení:Mimo předplatné