Nálepka doprodej

prosinec

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2022ne11prosinec17:00ne19:00VÁNOCE NA MÍRU17:00 - 19:00 Typ představení:pronájem

2022ne18prosinec15:00ne15:50VYŠLA HVĚZDA NAD BETLÉMEMPavel Vašíček15:00 - 15:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

leden

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2023út10leden19:00út19:00KLARINETOVÉ KVINTETYDOLEŽALOVO KVARTETO A ANNA PAULOVÁ19:00 - 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2023čt12leden19:00čt21:05ÚKLADY A LÁSKAFriedrich Schiller19:00 - 21:05 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023út17leden19:00út20:30KŘÍŽ U POTOKA + HOLOUBEKJean Poiret19:00 - 20:30 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5N

2023út24leden19:00út20:50MATKAKarel Čapek19:00 - 20:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2023st25leden10:00st11:50MATKAKarel Čapek10:00 - 11:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23,Pro školy,SŠ a 2. st. ZŠ

únor

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2023st01únor19:00HUDBA, KTERÁ DOBYLA SVĚT aneb CO ČECH, TO MUZIKANT!TRIO MORAVIENSIS19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2023po13únor19:00po20:30RELATIVITAMark St. Germain19:00 - 20:30 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023út14únor19:00út19:00TŘI GRÁCIE Z UMAKARTUMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová19:00 - 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5N

2023st22únor19:00KONKURZMatěj Randár, Petr Horníček19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2023út28únor19:00út21:10BAJADÉRALudwig Minkus, Marius Petipa19:00 - 21:10 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

březen

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2023st01březen19:00st21:10PROKLETÍ NEFRITOVÉHO ŠKORPIONAWoody Allen, Ondřej Sokol19:00 - 21:10 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2023čt16březen19:00čt21:20CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍJules Verne, Martin Vačkář, Ondřej Havelka19:00 - 21:20 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023st22březen19:00PRVNÍ REPUBLIKA A PÍSNĚ ÉRY SWINGULAM TRIO19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2023po27březen19:00po20:30ENIGMATICKÉ VARIACE ANEB LÁSKA AŽ ZA HROBÉric-Emmanuel Schmitt19:00 - 20:30 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023út28březen19:00út21:10K.Š.E.F.T.Sarah Page19:00 - 21:10 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

duben

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2023út11duben19:00út21:50ŠPINARKATomáš Dianiška19:00 - 21:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2023ne16duben15:00ne15:45ČESKÝ HONZA15:00 - 15:45 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

X