Nálepka doprodej

leden

2022st12leden19:00KYTICE (NÁHRADNÍ TERMÍN)19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina 5P

2022so22leden15:00OŠKLIVÉ KAČÁTKOTomáš Jarkovský: (na motivy H. Ch. Andersena)15:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022po31leden19:00KAROLÍNA ŽMOLÍKOVÁ & LUBOMÍR BRABEC19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

únor

2022čt03únor19:00LIJAVECCimrman, Smoljak, Svěrák:19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:skupina T

2022čt10únor19:00PÁNSKÝ KLUB (NÁHRADNÍ TERMÍN)Matěj Balcar19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5N

2022ne13únor15:00LICHOŽROUTI (NÁHRADNÍ TERMÍN)Pavel Šrut, Vendula Borůvková15:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022ne20únor19:00HORSKÁ DRÁHA (NÁHRADNÍ TERMÍN)Eric Assous19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5N

2022st23únor19:00MISTŘI KOMORNÍ HUDBYHaydn / Mendelssohn / Dvořák19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2022čt24únor19:00JAK JSEM VYHRÁL VÁLKU (NÁHRADNÍ TERMÍN)Patrick Ryan, Milan Schejbal, Hynek Bouček19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina B

2022ne27únor18:00LiStOVáNí.cz č.3 - KDYŽ PANDA TANČÍJames Gould-Bourn:18:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:LiStOVáNí

březen

2022út15březen19:00NEJLEPŠÍ SLOVENSKÝ HOUSLISTA JURAJ ČIŽMAROVIČ HRAJE S KOMORNÍM ORCHESTREM MFO19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2022ne27březen15:00RYTÍŘITomáš Běhal, Tomáš Podrazil:15:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022čt31březen19:00PRODANÁ NEVĚSTABedřich Smetana, Karel Sabina:19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:skupina T

duben

2022ne10duben15:00O MALENCEH. Ch. Andersen - Zoja Mikotová:15:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022čt14duben19:00OSM ŽEN (NÁHRADNÍ TERMÍN)Robert Thomas19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5P

2022st27duben19:00LA BÚSQUEDA „HLEDÁNÍ“ | (NÁHRADNÍ TERMÍN)19:00 Typ představení:Mimo předplatné

květen

2022po02květen19:00LADY OSKAR | (NÁHRADNÍ TERMÍN)Claude Magnier, Mélanie Guillaume, Jean Franco19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:skupina B

2022so07květen15:00so16:05PRINCEZNA SE ZLATOU HVĚZDOU NA ČELE (NÁHRADNÍ TERMÍN)Na motivy Boženy Němcové:15:00 - 16:05 Typ představení:Předplatné - sezóna 2020Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022po09květen19:00HANA19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2022 (leden - červen)Předplatitelská skupina:skupina T

2022st11květen19:00KDYŽ SE ZHASNE (NÁHRADNÍ TERMÍN)Roman Vencl, Michaela Doleželová19:00 Typ představení:Mimo předplatné