Typ představení Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)

září

2021ne12září18:00LiStOVáNí: ŠVEJK 2021Jaroslav Hašek: 18:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:LiStOVáNí

2021po20září19:00IVO KAHÁNEK - klavír (NÁHRADNÍ TERMÍN)19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2021st29září19:00NEJEN ŠANSON V GALA (NÁHRADNÍ TERMÍN)19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

říjen

2021út05říjen19:00AMADEUS (NÁHRADNÍ TERMÍN)Peter Shaffer19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina B

202122říjen19:00MRZÁK INISHMAANSKÝ (NÁHRADNÍ TERMÍN)Martin McDonagh19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5P

2021so23říjen19:00SLAVNÉ MELODIE Z ČESKOSLOVENSKÝCH FILMŮSLAVNOSTNÍ KONCERT KE DNI VZNIKU SAMOSTATNÉHO ČESKOSLOVENSKÉHO STÁTU19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2021ne24říjen15:00POHÁDKY O MAŠINKÁCH (NÁHRADNÍ TERMÍN)Pavel Nauman15:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

listopad

2021po01listopad19:00REBELKY (NÁHRADNÍ TERMÍN)Pierre Palmade, Christophe Duthuron19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina B

2021út02listopad19:00BEZRUKÝ FRANTÍK (NÁHRADNÍ TERMÍN)Tomáš Dianiška, Igor Orozovič19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina A

2021st03listopad19:00HORSKÁ DRÁHA (NÁHRADNÍ TERMÍN)Eric Assous19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5N

2021st10listopad19:00KOLAPS (NÁHRADNÍ TERMÍN)Petr Horníček, Tomsa Legierski, Matyáš Ramba19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5N

2021čt11listopad19:00ZAMILOVANÝ SHAKESPEARE (NÁHRADNÍ TERMÍN)Tom Stoppard – Marc Norman – Lee Hall:19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina A

2021po15listopad19:00SMÍM PROSIT?... (NÁHRADNÍ TERMÍN)Gérard Bitton, Michel Munz19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina A

2021po22listopad19:00ŽÍTKOVSKÉ BOHYNĚ (NÁHRADNÍ TERMÍN)Kateřina Tučková, Michal Lang19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 2021 (leden-červen)Předplatitelská skupina:skupina 5P