Typ představení Předplatné - sezóna 22/23

únor

2023po13únor19:00po20:30RELATIVITAMark St. Germain19:00 - 20:30 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023út14únor19:00út20:50VYPRODÁNO | TŘI GRÁCIE Z UMAKARTUMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová19:00 - 20:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5N

2023st22únor19:00KONKURZMatěj Randár, Petr Horníček19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2023út28únor19:00út21:10BAJADÉRALudwig Minkus, Marius Petipa19:00 - 21:10 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

březen

2023čt16březen19:00čt21:20CESTA KOLEM SVĚTA ZA 80 DNÍJules Verne, Martin Vačkář, Ondřej Havelka19:00 - 21:20 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023st22březen19:00PRVNÍ REPUBLIKA A PÍSNĚ ÉRY SWINGULAM TRIO19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2023po27březen19:00po20:30ENIGMATICKÉ VARIACE ANEB LÁSKA AŽ ZA HROBÉric-Emmanuel Schmitt19:00 - 20:30 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023út28březen19:00út21:10K.Š.E.F.T.Sarah Page19:00 - 21:10 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

duben

2023út04duben19:00út21:10PROKLETÍ NEFRITOVÉHO ŠKORPIONAWoody Allen, Ondřej Sokol19:00 - 21:10 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2023út11duben19:00út21:50ŠPINARKATomáš Dianiška19:00 - 21:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2023ne16duben15:00ne15:45ČESKÝ HONZA15:00 - 15:45 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

květen

2023st10květen19:00st21:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret19:00 - 21:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2023út16květen19:00út21:00BE MY BABY – BUĎ MOJE BEJBYKen Ludwig19:00 - 21:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5N

2023po22květen19:00po21:45294 STATEČNÝCHTomáš Dianiška19:00 - 21:45 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

X