Typ představení Předplatné - sezóna 22/23

říjen

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00K.Š.E.F.T.Sarah Page(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00ENIGMATICKÉ VARIACE ANEB LÁSKA AŽ ZA HROBÉric-Emmanuel Schmitt(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2022út04říjen19:00út21:05KDO JE TADY ŘEDITEL?Lars von Trier, Daniel Hrbek, Martina Kinská19:00 - 21:05 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5N

2022so08říjen15:00so15:50POHÁDKY O MAŠINKÁCHPavel Nauman15:00 - 15:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022po24říjen19:00SLAVNOSTNÍ KONCERT KE DNI VZNIKU SAMOSTATNÉHO ČESKOSLOVENSKÉHO STÁTUMORAVSKÁ FILHARMONIE OLOMOUC19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2022st26říjen19:00st21:20AUDIENCE U KRÁLOVNYPeter Morgan19:00 - 21:20 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

listopad

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00K.Š.E.F.T.Sarah Page(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00ENIGMATICKÉ VARIACE ANEB LÁSKA AŽ ZA HROBÉric-Emmanuel Schmitt(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2022st09listopad19:00st21:30ŠŤASTNÝ VYVOLENÝÉric Assous19:00 - 21:30 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2022čt10listopad19:00čt21:10NA POSLEDNÍ CHVÍLIRay Cooney19:00 - 21:10 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2022ne20listopad15:00ne15:45BABIČKA ČERVENÉ KARKULKY DNES SLAVÍ NAROZENINY!Vít Peřina15:00 - 15:45 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2022čt24listopad19:00čt20:30RELATIVITAMark St. Germain19:00 - 20:30 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2022st30listopad19:00VESELÉ VELIKONOCEJean Poiret19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5N

prosinec

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00K.Š.E.F.T.Sarah Page(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00ENIGMATICKÉ VARIACE ANEB LÁSKA AŽ ZA HROBÉric-Emmanuel Schmitt(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2022po05prosinec19:00JAN TALICH (housle) A PETR JIŘÍKOVSKÝ (klavír)19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2022ne18prosinec15:00ne15:50VYŠLA HVĚZDA NAD BETLÉMEMPavel Vašíček15:00 - 15:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

leden

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00K.Š.E.F.T.Sarah Page(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00ENIGMATICKÉ VARIACE ANEB LÁSKA AŽ ZA HROBÉric-Emmanuel Schmitt(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023út10leden19:00út19:00KLARINETOVÉ KVINTETYDOLEŽALOVO KVARTETO A ANNA PAULOVÁ19:00 - 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2023čt12leden19:00čt21:05ÚKLADY A LÁSKAFriedrich Schiller19:00 - 21:05 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023út17leden19:00út20:30KŘÍŽ U POTOKA + HOLOUBEKJean Poiret19:00 - 20:30 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5N

2023st25leden19:00st20:50MATKAKarel Čapek19:00 - 20:50 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

únor

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00K.Š.E.F.T.Sarah Page(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00PUSŤTE MĚ VEN!Jean-Marie Chevret(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

2022čt01září19:0030červen(červen 30)19:00ENIGMATICKÉ VARIACE ANEB LÁSKA AŽ ZA HROBÉric-Emmanuel Schmitt(září 1) 19:00 - (červen 30) 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina A

2023st01únor19:00HUDBA, KTERÁ DOBYLA SVĚT aneb CO ČECH, TO MUZIKANT!TRIO MORAVIENSIS19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2023út14únor19:00út19:00TŘI GRÁCIE Z UMAKARTUMichaela Doleželová, Janka Ryšánek Schmiedtová19:00 - 19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5N

2023st22únor19:00KONKURZMatěj Randár, Petr Horníček19:00 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina 5P

2023út28únor19:00út21:10BAJADÉRALudwig Minkus, Marius Petipa19:00 - 21:10 Typ představení:Předplatné - sezóna 22/23Předplatitelská skupina:skupina B

X