únor, 2022

202211únor19:00TRHÁK MUZIKÁL - nech brouka žít! (NÁHRADNÍ TERMÍN)Zdeněk Svěrák, Ladislav Smoljak, Vítězslav Hádl, Radek Balaš19:00 Typ představení:Mimo předplatné

Informace o představení


(Náhradní termín za 24. 10. 2020)

VŠECHNY VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI


Po dvou úspěšných sezónách v pražském Divadle Broadway a 70 reprízách, které navštívilo více jak 50 000 diváků, přichází legendární hudební komedie TRHÁK MUZIKÁL ve verzi regionální tour po celé ČR.

TRHÁK MUZIKÁL vznikl podle stejnojmenného filmu scénáristů Ladislava Smoljaka a Zdeňka Svěráka a režiséra Zdeňka Podskalského. Na divadelní scénu jej adaptoval osvědčený scénárista a režisér Radek Balaš, který zachoval nespočet známých dialogů a hlášek, samozřejmě je doplnil o originální hity z filmu a se supervizí Zdeňka Svěráka i vyšperkoval dějovou linku celého příběhu.
Náš TRHÁK bude bavit celou vaši rodinu, užijte si dvouhodinové představení, neobvykle velkou výpravu a v neposlední řadě i exkluzivní hvězdné obsazení!

TRHÁK MUZIKÁL – nech brouka žít!
Podrobné informace na webu: www.trhakmusical.cz

Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru.
Zkrátka “trhák”.
V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejraději vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou partu herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit?

O tom se můžete přesvědčit v nové svižné muzikálové komedii TRHÁK MUZIKÁL, která – krom nekonečného množství situačních gagů, špílců a slovních hříček – přivádí na scénu také všechny původní filmové písně, včetně té nejznámější “Nech brouka žít”. Dvojice autorů, dnes již klasiků české komedie, Zdeněk Svěrák a Ladislav Smoljak jsou bezpečnou zárukou inteligentního humoru a mistrně vypointovaných situací. A zkušený scénárista a režisér Radek Balaš z výše uvedených kvalit míchá pestrobarevný koktejl.
Na našem Trháku se potrháte smíchy!

Hrají:

Hrabě Lenský: Martin Dejdar
Režisér Kohoutek: Oldřich Navrátil
Scénárista Jíša: Václav Kopta
Učitelka Veverková: Alžbeta Stanková
Hajný Kalina: Bořek Slezáček
Listonoška Ticháčková: Dana Morávková / Sandra Pogodová
Producent Šus: Igor Bareš / Tomáš Racek
Agronom Ticháček: Peter Pecha / Robert Urban
Neúspěšný herec Líbal: Josef Carda / Michal Kavalčík
Číšnice Zdena: Tereza Nekudová / Andrea Holá
Inspicient Láďa: Lukáš Pečenka

 

490, 590, 650 Kč

(rezervace vstupenek)
(online prodej)

Čas

(Pátek) 19:00

Místo

divadelní sál