listopad, 2020

2020po16listopad19:00po20:50představení zrušenoArthur Miller: SMRT OBCHODNÍHO CESTUJÍCÍHO (ZRUŠENO)Pořádá: TK PLUS19:00 - 20:50 Typ představení:APLAUS,pronájem

Informace o představení

Aplaus 2020 se v roce 2020 neuskuteční

Vzhledem k nastalé situaci se třináctý ročník divadelní přehlídky Aplaus 2020 přesouvá z listopadu na vhodnější termín. Náhradní termíny se hledají v roce 2021 a budou zveřejněny dle možností daných výjimečnou situací.

Děkujeme za pochopení.


Aplaus 2020

MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ

Nejslavnější drama Arthura Millera.

Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který se probouzí z třpytivého snu do nemilosrdného rána reality. Snu o úspěchu, popularitě, ocenění, naplnění, rodině jako z reklamy na životní pojištění. Ale Willy Lohman je jenom obchodní cestující za volantem otřískaného auta. V rozpadajícím se domě s hypotékou a ledničkou na splátky. Kde skončí jeho jízda čím dál složitějším světem? Komu by ještě prodal vlastní důstojnost? Na sklonku života zjišťuje, že dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý…

UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY
V inscenaci se používá umělý dým a stroboskopické světlo, které není vhodné pro diváky s epilepsií. V souladu s uměleckým záměrem se v inscenaci kouří cigarety.

Režie: Michal Dočekal

Hrají: Miroslav Donutil, Zuzana Kronerová, Viktor Dvořák, Martin Donutil, Jiří Štrébl, Aleš Bílík, Michael Vykus, Milan Kačmarčík, Evellyn Pacoláková ad.

300 Kč, abonenti MD 150 Kč

omezený počet míst

Pořádá TK PLUS

110 minut bez přestávky

rezervace vstupenek

online prodej

Čas

(Pondělí) 19:00 - 20:50

Místo

divadelní sál

Předplatné