ČTYŘLÍSTEK

ČTYŘLÍSTEK – pohádkové soboty a neděle pro děti a rodiče 

Doporučujeme pro děti od 4 let

 


 

MICHAL NESVADBA – MICHALOVA BRNKAČKA

Hravé a veselé setkání s Michalem Nesvadbou, které děti důvěrně znají z televizní Kouzelné školky.

PRAGOKONCERT


 

Vlastimil Peška: KRKONOŠSKÉ POHÁDKY

Hamižný a lakotný Trautenberk, Anče, Kuba a Hajnej, kteří mu slouží, a vládce hor Krakonoš jsou hlavními postavami nejoblíbenějších Večerníčků. Jejich nové příhody s kouzelnou píšťalou, s lovem na Krakonošova jelena a s čarovnými dudami uvidíte tentokrát v jevištním zpracování. Jak už víme, Trautenberk chce vždycky všechno využít ve svůj prospěch, zneužívá dobroty Anče, Kuby i Hajného – ale na Krakonoše je krátký, takže je za své podvody nakonec spravedlivě potrestán. Součástí pohádky jsou samozřejmě nejrůznější zvířátka, kterých je v Krakonošově království plno.

Režie: Vlastimil Peška

DIVADLO RADOST BRNO


 

Iva Peřinová – Leszek Wronka – Vladimír Čort: FERDA MRAVENEC

Kdo by neznal toho šviháka s puntíkovaným motýlkem pod krkem a nezapomenutelným humorem. Tento letitý předek comicsů okouzluje generace dětí, ale i jejich rodičů. Proto má stejnojmenný muzikál úspěch u dětských diváků dodnes, o čemž svědčí úctyhodný počet repríz, kterými Těšínské divadlo baví děti ve všech koutech naší republiky již 22 let.

Režie: Karol Suszka

TĚŠÍNSKÉ DIVADLO ČESKÝ TĚŠÍN

 


 

ULICE PLNÁ KOUZEL

Jeden neobyčejný den a jeden možná trochu obyčejný život prožívají diváci s hlavním hrdinou představení pražského Černého divadla Metro. Toto divadlo používá originální celosvětově patentovanou techniku oživlé kresby, kterou na konci představení odtajní. Magické představení černého divadla nabízí svět fantazie, smíchu a dobré nálady srozumitelný divákům každého věku.

ČERNÉ DIVADLO METRO PRAHA