TROJÁK

Darujte divadlo…darujte divadlo… darujte TROJÁK:

 pondělí 27. února 2017 /  19 hodin / divadelní sál / mimo předplatné

Patrik Hartl: VYSAVAČ

Studio DVA divadlo Praha

Bohumil Klepl v jedinečné komediální ONE MAN SHOW o zamilovaném uklízeči z nákupního centra. Máte chuť nechat si vysát každodenní starosti z hlavy? Přijďte se podívat na tuto romantickou komedii plnou vtipných eskapád, neuvěřitelných hrdinských kousků, trapných nárazů na držku a snění. Patrik Hartl, autor hitu Hvězda s Evou Holubovou (v Prostějově uvedeme 20. dubna)  a režisér nejúspěšnější české one man show Caveman, představuje výjimečný komediální talent Bohumila Klepla v osvěžujícím milostném příběhu, který vás zaručeně příjemně naladí.

Hraje: B. Klepl

Režie: Patrik Hartl

90 minut – VYPRODÁNO

 

pondělí 20. března 2017 / 19 hodin / divadelní sál / mimo předplatné

Šárka Vaculíková: MILENA MÁ PROBLÉM

Hravé, dravé ale i vážné a především vtipné představení. Všem ženám před svatbou, po svatbě, s dětmi i bez nich. Všem mužům (těm co doma uklízí i těm, co neuklízí)… Zkrátka všem, co se chtějí pobavit nad pravdivostí života. Jak řekl Oscar Wilde: „Život je příliš důležitý na to, abychom ho brali vážně…“

Hraje: Šárka Vaculíková

Režie: Šárka Vaculíková

60 minut

 

neděle 23. dubna /  19 hodin / divadelní sál / mimo předplatné

Patrik Hartl: HVĚZDA

Studio DVA divadlo Praha

Původní česká ONE WOMAN SHOW věnovaná Evě Holubové. Komedie o fiktivní seriálové herečce se odehrává během nejdivočejšího týdne jejího života. HVĚZDA s humorem odkrývá zákulisí českého showbyznysu a s nadhledem líčí osobní problémy neznámé herečky, která po pětatřiceti letech u oblastního divadla nečekaně zazáří v televizním seriálu..

Hraje: Eva Holubová

Režie: Patrik Hartl

100 minut

 

Cena:

VYSAVAČ 300 Kč

MILENA MÁ PROBLÉM 200 Kč

HVĚZDA 300 Kč

 

TROJÁK  – zvýhodněná  cena 700,- Kč