divadelní sál

Vojáčkovo nám. 218/1, 796 01 Prostějov

Představení na tomto místě konání

duben

2024út02duben9:00út10:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:9:00 - 10:20 Typ představení:Pro školy

2024út02duben11:00út12:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:11:00 - 12:20 Typ představení:Pro školy

2024st03duben9:00st10:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:9:00 - 10:20 Typ představení:Pro školy

2024st03duben11:00st12:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:11:00 - 12:20 Typ představení:Pro školy

2024čt04duben9:00čt9:55KOSÍ BRATŘILudvík Středa, Michal Sopuch:9:00 - 9:55 Typ představení:Pro školy

2024čt04duben11:00čt11:55KOSÍ BRATŘILudvík Středa, Michal Sopuch:11:00 - 11:55 Typ představení:Pro školy

2024po22duben18:00VEČER FRANCOUZSKÉHO DIVADLApořádá Cyrilometodějské gymnázium, ZŠ a MŠ v Prostějově18:00 Typ představení:pronájem

2024st24duben14:30st16:00PROSTĚJOVSKÁ MATEŘINKA 202414:30 - 16:00 Typ představení:pronájem

2024st24duben16:30st18:00PROSTĚJOVSKÁ MATEŘINKA 202416:30 - 18:00 Typ představení:pronájem

2024ne28duben15:00ne16:20PIPI DLOUHÁ PUNČOCHAAstrid Lindgrenová, Karel Hoffmann:15:00 - 16:20 Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2024po29duben10:00po11:20PIPI DLOUHÁ PUNČOCHAAstrid Lindgrenová, Karel Hoffmann:10:00 - 11:20 Typ představení:Pro školy

2024út30duben19:00út21:20JONÁŠ A TINGL-TANGLJiří Suchý, Jiří Šlitr:19:00 - 21:20 Předplatitelská skupina:skupina B

květen

2024čt02květen19:00čt20:45Laco Deczi & Celula New York19:00 - 20:45 Typ představení:aktuální,Mimo předplatné

2024út07květen10:00DĚTI DĚTEMpořádá ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov10:00 Typ představení:Pro školy

2024út07květen17:00DĚTI RODIČŮMpořádá ZUŠ Vl. Ambrose Prostějov17:00 Typ představení:pronájem

2024st15květen19:00st20:35OŠKLIVECMarius von Mayenburg:19:00 - 20:35 Předplatitelská skupina:skupina 5N

2024čt16květen9:00čt10:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

2024čt16květen11:00čt12:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

202417květen9:0010:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

202417květen11:0012:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

2024út21květen10:00út11:00♫ MÁME RÁDI PÍSNIČKY10:00 - 11:00 Typ představení:Pro školy

202424květen10:0011:00♫ MÁME RÁDI PÍSNIČKY10:00 - 11:00 Typ představení:Pro školy

202424květen11:0012:00♫ MÁME RÁDI PÍSNIČKY11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

202424květen19:00Štefan Margita & lidovky TOUR 2024pořádá: Agentura MT19:00 Typ představení:pronájem

2024út28květen19:00út20:25MUŽ MOJÍ ŽENYMiro Gavran: 19:00 - 20:25 Předplatitelská skupina:skupina A

2024st29květen19:00st21:00JAREK NOHAVICA A HOSTÉ19:00 - 21:00 Typ představení:aktuální,Mimo předplatné

červen

2024ne09červen19:00ne21:30MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁDÉric Assous: 19:00 - 21:30 Předplatitelská skupina:skupina 5N

X