divadelní sál

Vojáčkovo nám. 218/1, 796 01 Prostějov

Představení na tomto místě konání

březen

202401březen9:0010:30BÍLÁ NEMOCKarel Čapek:9:00 - 10:30 Typ představení:Pro školy

202401březen11:0012:30BÍLÁ NEMOCKarel Čapek:11:00 - 12:30 Typ představení:Pro školy

2024út05březen20:00QUEEN SYMPHONIC TRIBUTEpořádá: ZP Promo20:00 Typ představení:pronájem

2024čt07březen10:00čt12:10BYLO NÁS PĚTKarel Poláček, Petr Smyczek:10:00 - 12:10 Typ představení:Pro školy

2024so09březen19:00VYPRODÁNO | Miroslav Donutil - NA KUS ŘEČIpořádá: DD Production19:00 Typ představení:pronájem

2024st20březen19:00st21:251000 TVÁŘÍ ADINYDaniela Šteruská-Sodomová:19:00 - 21:25 Předplatitelská skupina:skupina B

202422březen19:00VYPRODÁNO | A. Plachetka & O. Havelka a jeho Melody Makers: NEBE NA ZEMI19:00 Typ představení:aktuální,Mimo předplatné

duben

2024út02duben9:00út10:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:9:00 - 10:20 Typ představení:Pro školy

2024út02duben11:00út12:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:11:00 - 12:20 Typ představení:Pro školy

2024st03duben9:00st10:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:9:00 - 10:20 Typ představení:Pro školy

2024st03duben11:00st12:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:11:00 - 12:20 Typ představení:Pro školy

2024čt04duben9:00čt9:55KOSÍ BRATŘILudvík Středa, Michal Sopuch:9:00 - 9:55 Typ představení:Pro školy

2024čt04duben11:00čt11:55KOSÍ BRATŘILudvík Středa, Michal Sopuch:11:00 - 11:55 Typ představení:Pro školy

2024út09duben19:00út21:20ČAPEKVěra Mašková, Pavel Khek:19:00 - 21:20 Předplatitelská skupina:skupina 5P

2024čt18duben19:00čt21:15VYPRODÁNO | Geraldine Aron: MŮJ BÁJEČNÝ ROZVODGeraldine Aron:19:00 - 21:15 Typ představení:aktuální,Mimo předplatné

2024ne28duben15:00ne16:20PIPI DLOUHÁ PUNČOCHAAstrid Lindgrenová, Karel Hoffmann:15:00 - 16:20 Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2024po29duben10:00po11:20PIPI DLOUHÁ PUNČOCHAAstrid Lindgrenová, Karel Hoffmann:10:00 - 11:20 Typ představení:Pro školy

2024út30duben19:00út21:20JONÁŠ A TINGL-TANGLJiří Suchý, Jiří Šlitr:19:00 - 21:20 Předplatitelská skupina:skupina B

květen

2024čt02květen19:00čt20:45Laco Deczi & Celula New York19:00 - 20:45 Typ představení:aktuální,Mimo předplatné

2024st15květen19:00st20:35OŠKLIVECMarius von Mayenburg:19:00 - 20:35 Předplatitelská skupina:skupina 5N

2024čt16květen9:00čt10:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

2024čt16květen11:00čt12:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

202417květen9:0010:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

202417květen11:0012:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

2024út21květen9:00út10:00♫ MÁME RÁDI PÍSNIČKY9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

2024út21květen11:00út12:00♫ MÁME RÁDI PÍSNIČKY11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

202424květen9:0010:00♫ MÁME RÁDI PÍSNIČKY9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

202424květen11:0012:00♫ MÁME RÁDI PÍSNIČKY11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

202424květen19:00Štefan Margita & lidovky TOUR 2024pořádá: Agentura MT19:00 Typ představení:pronájem

2024út28květen19:00út20:25MUŽ MOJÍ ŽENYMiro Gavran: 19:00 - 20:25 Předplatitelská skupina:skupina A

červen

2024ne09červen19:00ne21:30MŮJ NEJLEPŠÍ KAMARÁDÉric Assous: 19:00 - 21:30 Předplatitelská skupina:skupina 5N

X