POMŮCKY MÁME TERMÍN

Tuto pomůcku mají na sobě události, ke kterým máme už termín.

prosinec

202301prosinec9:0010:20TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEASue Townsendová:9:00 - 10:20 Typ představení:Pro školy

202301prosinec11:0012:20TAJNÝ DENÍK ADRIANA MOLEASue Townsendová:11:00 - 12:20 Typ představení:Pro školy

2023ne10prosinec17:00VYPRODÁNO | ♫Slavnostní koncert Velkého dechového orchestru ZUŠ V. Ambrose17:00 Typ představení:pronájem

2023út12prosinec19:00út21:30YERMAFederico García Lorca, Simon Stone:19:00 - 21:30 Předplatitelská skupina:skupina 5P

2023po18prosinec9:00po10:05S ČERTY NEJSOU ŽÁDNÉ ŽERTY9:00 - 10:05 Typ představení:Pro školy

2023po18prosinec11:00po12:05S ČERTY NEJSOU ŽÁDNÉ ŽERTY11:00 - 12:05 Typ představení:Pro školy

2023út19prosinec19:00út21:00Talk show IVO ŠMOLDASE s hostyPořádá: Šance pro Terezku, z. s.19:00 - 21:00 Typ představení:pronájem

leden

2024st10leden19:00♫VLADISLAV BLÁHA & TANIA DROBYSH19:00 Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2024ne14leden15:00ne16:10ZLATOVLÁSKAAlžběta Vitvarová, René Vitvar:15:00 - 16:10 Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2024út16leden9:00út9:40CHALOUPKA Z PERNÍKU9:00 - 9:40 Typ představení:Pro školy

2024út16leden11:00út11:40CHALOUPKA Z PERNÍKU11:00 - 11:40 Typ představení:Pro školy

2024st17leden9:00st9:40CHALOUPKA Z PERNÍKU9:00 - 9:40 Typ představení:Pro školy

2024st17leden11:00st11:40CHALOUPKA Z PERNÍKU11:00 - 11:40 Typ představení:Pro školy

2024čt18leden9:00čt9:40CHALOUPKA Z PERNÍKU9:00 - 9:40 Typ představení:Pro školy

2024čt18leden11:00čt11:40CHALOUPKA Z PERNÍKU11:00 - 11:40 Typ představení:Pro školy

202419leden9:009:40CHALOUPKA Z PERNÍKU9:00 - 9:40 Typ představení:Pro školy

202419leden11:0011:40CHALOUPKA Z PERNÍKU11:00 - 11:40 Typ představení:Pro školy

2024po22leden19:00po21:00TIK TIKLaurent Baffie:19:00 - 21:00 Předplatitelská skupina:skupina A

2024út23leden19:00út21:20HAMLETWilliam Shakespeare:19:00 - 21:20 Předplatitelská skupina:skupina 5P

2024st24leden8:30st10:10BALADA PRO BANDITUMilan Uhde, Miloš Štědroň:8:30 - 10:10 Typ představení:Pro školy

2024st24leden11:00st12:40BALADA PRO BANDITUMilan Uhde, Miloš Štědroň:11:00 - 12:40 Typ představení:Pro školy

2024st31leden19:00st21:10MINDGAME – LÍBEZNÉ VYHLÍDKYAnthony Horowitz:19:00 - 21:10 Předplatitelská skupina:skupina 5N

únor

2024st07únor19:00st21:10NA KOHO TO SLOVO PADNEGábor Görgey:19:00 - 21:10 Předplatitelská skupina:skupina 5N

2024po12únor19:00♫ROK ČESKÉ HUDBY – SETAN 200SMETANOVO TRIO19:00 Předplatitelská skupina:Abonentní koncerty

2024čt15únor19:00čt20:00NESPOUTANÍMatěj Randár, Petr Horníček &kol.: 19:00 - 20:00 Předplatitelská skupina:skupina A

2024st21únor8:30st9:55RYCHLÉ ŠÍPYJaroslav Foglar:8:30 - 9:55 Typ představení:Pro školy

2024st21únor11:00st12:25RYCHLÉ ŠÍPYJaroslav Foglar:11:00 - 12:25 Typ představení:Pro školy

2024út27únor19:00út21:35CYRANO Z BERGERACUEdmond Rostand:19:00 - 21:35 Předplatitelská skupina:skupina B

březen

2024čt07březen10:00čt12:10BYLO NÁS PĚTKarel Poláček, Petr Smyczek:10:00 - 12:10 Typ představení:Pro školy

2024so16březen11:00so12:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

2024ne17březen9:00ne10:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS9:00 - 10:00 Typ představení:Pro školy

2024ne17březen11:00ne12:00♫ IVO BATOUŠEK a bubeníci JUMPING DRUMS11:00 - 12:00 Typ představení:Pro školy

2024st20březen19:00st21:251000 TVÁŘÍ ADINYDaniela Šteruská-Sodomová:19:00 - 21:25 Předplatitelská skupina:skupina B

2024čt21březen9:00čt10:20ZAČAROVANÁ HRUŠKAJaroslav Bařinka:9:00 - 10:20 Typ představení:Pro školy

2024čt21březen11:00čt12:20ZAČAROVANÁ HRUŠKAJaroslav Bařinka:11:00 - 12:20 Typ představení:Pro školy

202422březen19:00A. Plachetka & O. Havelka a jeho Melody Makers: NEBE NA ZEMI19:00 Typ představení:aktuální,Mimo předplatné

2024ne24březen15:00ne15:45KAŠPÁREK DOMEK STAVÍJiří Jaroš a Martin Matejka:15:00 - 15:45 Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2024po25březen9:00po9:45ČESKÝ HONZAVít Peřina:9:00 - 9:45 Typ představení:Pro školy

2024po25březen11:00po11:45ČESKÝ HONZAVít Peřina:11:00 - 11:45 Typ představení:Pro školy

2024út26březen9:00út9:45ČESKÝ HONZAVít Peřina:9:00 - 9:45 Typ představení:Pro školy

2024út26březen11:00út11:45ČESKÝ HONZAVít Peřina:11:00 - 11:45 Typ představení:Pro školy

duben

2024út02duben9:00út10:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:9:00 - 10:20 Typ představení:Pro školy

2024út02duben11:00út12:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:11:00 - 12:20 Typ představení:Pro školy

2024st03duben9:00st10:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:9:00 - 10:20 Typ představení:Pro školy

2024st03duben11:00st12:20STARÉ ŘECKÉ BÁJE A POVĚSTITereza Pavelková, Jaroslav Durďák:11:00 - 12:20 Typ představení:Pro školy

2024čt04duben9:00čt9:55KOSÍ BRATŘILudvík Středa, Michal Sopuch:9:00 - 9:55 Typ představení:Pro školy

2024čt04duben11:00čt11:55KOSÍ BRATŘILudvík Středa, Michal Sopuch:11:00 - 11:55 Typ představení:Pro školy

2024út09duben19:00út21:20ČAPEKVěra Mašková, Pavel Khek:19:00 - 21:20 Předplatitelská skupina:skupina 5P

2024čt18duben19:00čt21:15MŮJ BÁJEČNÝ ROZVODGeraldine Aron:19:00 - 21:15 Typ představení:aktuální,Mimo předplatné

2024ne28duben15:00ne16:20PIPI DLOUHÁ PUNČOCHAAstrid Lindgrenová, Karel Hoffmann:15:00 - 16:20 Předplatitelská skupina:Čtyřlístek

2024po29duben10:00po11:20PIPI DLOUHÁ PUNČOCHAAstrid Lindgrenová, Karel Hoffmann:10:00 - 11:20 Typ představení:Pro školy

2024út30duben19:00út21:20JONÁŠ A TINGL-TANGLJiří Suchý, Jiří Šlitr:19:00 - 21:20 Předplatitelská skupina:skupina B

X